• +48 665 656 002
  • kontakt@pomocdrogowakatowice.com.pl

Akumulatory samochodowe Katowice z dostawą do klienta 24h

Akumulatory samochodowe Katowice z dostawą do klienta 24h

Dla naszych klientów mamy do zaoferowania usługę uruchomienia samochodu, jak również wymiany akumulatora. Akumulatory dowozimy na terenie Katowic oraz okolic 24h. Jako jedyni na Śląsku działamy jak pogotowie akumulatorowe, które uruchomi samochód w przypadku problemu z rozładowanym akumulatorem, a w razie konieczności dostarczymy nowy akumulator.

Zapraszamy – jesteśmy częścią grupy AutoCompany oferującej szerokie spektrum usług motoryzacyjnych np. wulkanizację 24h z dojazdem do klienta.

Rozruchowe akumulatory samochodowe

Akumulator to wyposażenie niezbędne każdego samochodu. Akumulator pozwala na inicjalny rozruch silnika jak również korzystanie z urządzeń zasilanych energią elektryczną. Na rynku wyróżniamy różne rodzaje akumulatorów ze względu na parametry pracy jak również na ich konstrukcję. W samochodach spotykamy akumulatory rozruchowe. Producenci tacy jak Bosch, Warta, Centra oraz wielu innych dostarczają akumulatory o różnych parametrach z rożnym okresem gwarancyjnym. Gwarancję na akumulator można mieć na 1, 2 lub nawet na 5 lat. Przy wyborze nowego akumulatora należy zwrócić nie tylko uwagę na jego parametry oraz wymiary jednak również na serwis, oraz rodzaj gwarancji producenta.

Ważnymi parametrami akumulatorów są:

  1. pojemność
  2. maksymalny prąd rozruchu
  3. wymiary
  4. informacja o tym po której stronie znajduje się + a po której – klema akumulatora.

Nasza firma przy wykorzystaniu specjalistycznego urządzenia jakim jest booser jest w stanie niezwłocznie odpalić każdy akumulator. Czas odpalenia to ok 1 minuta od momentu przyjazdu na miejsce.

admin